Magiczny królik.Plusk magii.

 Okładka książki Magiczny królik. Plusk magii
Kiedy najlepsza przyjaciółka się przeprowadza, życie zmienia się radykalnie i jest dużo smutniej. Do tego mama ma problemy ze zdrowiem i cały świat wali się małej Sandrze na głowę.
Pobyt nad morzem miał być wspaniałym przeżyciem, ale Sandra, jest niezadowolona, bo jej przyjaciółka ma już w nowym miejscu zamieszkania inne, nowe koleżanki. Wygląda na to, że świetnie się z nimi bawi, spędzają wspólnie mnóstwo czasu i Sandra czuje się odrzucona. Nie ma nawet chwili, by zwierzyć się ze swoich problemów i spokojnie porozmawiać.

Wtedy niewiadomo skąd pojawia się i przychodzi z pomocą mały, kolorowy i ...magiczny królik. Widzi go wyłącznie Sandra, bo to dla niej opuścił swoją tajemniczą krainę.
Opowieść o prawie nastolatkach. O ich małych i dużych problemach. O kłótniach, nieporozumieniach i zabawach. A mały królik, który w magiczny sposób pojawia się w opowieści, pomaga naszej głównej bohaterce zrozumieć i rozwiązać codzienne problemy.
Książeczka dla dziewczynek w wieku szkolnym, duża czcionka, czarno białe ilustracje.


Niekoniecznie/ Warto dać szansę / Polecam/ Polecam jak najbardziej:)

Tytuł: Magiczny królik. Plusk magii. Autor: Sue Bentley ;
Wydawnictwo Wilga. Oprawa miękka. 128 stron.


Komentarze

  1. Ciekawa książka, przyjemna do czytania nawet przez najmłodszych

    OdpowiedzUsuń
  2. Zapowiedź książeczki brzmi ciekawie :) Magiczny królik może być dobrym przyjacielem także w wyobraźni dziecka. Na pewno kupię książeczkę dla swoich dziewczynek :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz