Uszy do góry! 10 opowieści na lepszy nastrój


Dobry humor umila każdy dzień, dlatego warto o niego dbać! Dziesięć opowieści dla dzieci, które polepszą nastrój również i czytającym je dorosłym. Ciekawe spostrzeżenia i skojarzenia, mądre przesłania i duże, fantastyczne ilustracje, w których połączono rysunki ze zdjęciami prawdziwych przedmiotów.

Poznamy przepis na konfiturę szczęścia, której składniki znajdziecie bez problemu, a w każdej rodzinie przyda się co najmniej kilka słoików tych niezwykłych przetworów.
Lekarz złamanych serc podpowie nam, w jaki sposób poradzić sobie w różnych sytuacjach. Wielkie serce, złamane, a może bolące z powodu niemiłych słów, jakie usłyszało od najlepszego przyjaciela? Na wszystko jest rada!

Zaraźliwe uśmiechy cioci Sylwii pomogą rozweselić nawet najbardziej narzekających i zrzędliwych sąsiadów, a obchodzenie Dnia Stóp może być natchnieniem dla wielu osób i to nie tylko prowadzących zajęcia w przedszkolu.
O lękach, niepewnościach oraz dobru, które wraca opowiadają nam z entuzjazmem i uśmiechają się do nas bohaterowie kolejnych opowieści. A pewne chmura, która łatwo wpadała w złość, podpowie w jaki sposób z brunatnoszarego koloru uzyskać piękną, optymistyczną różową barwę. Jak pozbyć się złych emocji i co zrobić, kiedy zgubi się łaskotki.

Porady, puenty i wesołe opowieści, które zainspirują do tego, by lepiej i mądrzej żyć, a przede wszystkim dbać o swój dobry nastrój i często się uśmiechać!
Piękne, duże wydanie w twardych oprawach i kolorowy, obrazkowy indeks to dodatkowe atuty tej doskonale wydanej książki.

Niekoniecznie/ Warto dać szansę / Polecam/ Polecam jak najbardziej:)

Tytuł: Uszy do góry! 10 opowieści na lepszy nastrój  Autor: Jaume Soler, Maria Mercé Conangla
Wydawnictwo: Jedność oprawa twarda. 64 strony.

Komentarze